Magia mnożenia
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole to coroczne wydarzenie, którego celem jest promowanie znajomości podstawowych działań matematycznych wśród uczniów, czyli tabliczki mnożenia. W tym dniu uczniowie brali udział w krótkich quizach, zabawach i konkursach sprawdzających wiedzę tabliczki mnożenia. Na korytarzach pojawiły się również gazetki z motywem tabliczki mnożenia.
Podczas Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w klasie III oraz w klasach IV - VIII odbył się konkurs na Mistrza Tabliczki Mnożenia. Uczniowie mieli za zadanie w ciągu 2 minut rozwiązać 45 przykładów tabliczki mnożenia w zakresie 100.
Mistrzami Tabliczki Mnożenia zostali: Kacper Sz. (klasa III), Emilia Sz. (klasa IV), Natasza S. (klasa V), Weronika Ś. (klasa VI), Emilia G. (klasa VII) oraz Dawid S. (klasa VIII).














