Witaj na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Zbydniowie

Sukcesy uczniów

LAUREACI KONKURSÓW I TURNIEJÓW W CIĄGU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

  • OGÓLNOPOLSKA STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA (konkurs czytelniczy, ortograficzny, plastyczny w kl II i III oraz z matematyki i języka polskiego w kl. IV, VI:

- I miejsce Natalia Margiel, III miejsce Ola Brzoza oraz wyróżnienie Gabriela Czochara w konkursie czytelniczym (kl. II);

 - wyróżnienie w konkursie ortograficznym Weronika Tomala (kl.III);

 - wyróżnienie w konkursie matematycznym Karolina Jakubik (kl. IV);

  • WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY "ŚLADY PRZESZŁOŚCI" org. przez Archiwum Państwowe w Rzeszowie - I miejsce -Maciej Krajanowski (kl.IIIg);
  • POWIATOWY KONKURS NA EKSLIBRIS „NIEPODLEGŁA-100 ROCZNICA" zorganizowany przez Bibliotekę Miejską im. Wańkowicza w Stalowej Woli - II miejsce Sandra Jurek, wyróżnienie Kamila Tusznio (kl. IIIg);
  • POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ I STROIK WIELKANOCNY" - II miejsce Maciej Krajanowski (IIIg), III miejsce Joanna Margiel (kl. VII), wyróżnienie Natalia Jędral (kl.VII)
  • XVI DIECEZJALNA OLIMPIADA WIEDZY LITURGICZNEJ w Sandomierzu - II miejsce -Bartłomiej Brudniak ( kl. VII).
  • OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY RUCHU DROGOWEGO:

- I miejsce w gminie,  III miejsce w powiecie grupa I w składzie Kacper Kolodziejczyk, Marcin Grzybowski, Emilia Cieśla, Natalia Targos, w powiecie Gabriela Kwitkowska

- I miejsce w gminie, I miejsce w powiecie grupa II w składzie Fabian Dereń, Maciej Krajanowski, Kacper Łebek, Martyna Tusznio oraz IX miejsce w województwie

  • OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

- eliminacje gminne- II miejsce Patrycja Kopeć (kl. IIIg), II miejsce Dawid Krawczyk (kl. V) oraz III miejsce w powiecie Patrycja Kopeć

  • DIECEZJALNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ - I miejsce Mateusz Zmarzły (kl. IIIg)
  • GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ - I miejsce -kl. III, II miejsce- kl. I,  wyróżnienie- kl. II,
  • GMINNY I POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS TRZECICH-
    I miejsce w gminie i II miejsce w powiecie-Weronika Tomala (kl. III)
  • GMINNY I POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS TRZECICH –
    I miejsce w gminie i  wyróżnienie w powiecie Magdalena Kwitkowska (kl. III)
  • III GMINNY KONKURS "WIEM, O CZYM CZYTAM"- Aleksandra Jurczyk (kl. VII) IV miejsce
  • GMINNY I POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY ”MŁODY MATEMATYK”- Bartłomiej Brudniak II miejsce w gminie i I miejsce w powiecie
  • GMINNY KONKURS "MATEMATYCZNE ASY Z KLASY" - Bartłomiej Brudniak (kl. VII) II miejsce i Tomasz Domin (kl. VI) II miejsce
  • GMINNY KONKURS "MATEMATYCZNA SZTAFETA KLAS PIĄTYCH" - Kacper Kołodziejczyk (kl. V) III miejsce
  • XX DYKTANDO O PIÓRO WÓJTA GMINY ZALESZANY - Zuzanna Kułakowska
    (kl. IV) II miejsce i Kornelia Partyka (kl. V) III miejsce wśród uczniów klas IV-VI
  • VI GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY - III miejsce Emilia Cieśla (kl. VII)
  • GMINNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ "EVERYBODY CAN SING" -
    II miejsce Kamila Tusznio (kl. IIIg)

 

SUKCESY SPORTOWE

1. IV  miejsce w Finałowym Turnieju Mistrzostw Polski o Puchar Kazimierza Górskiego w Piłce Nożnej  - uczeń klasy III gim. Maciej Krajanowski jest zawodnikiem kadry podkarpacia Kazimierza Górskiego  PZPN Rzeszów

2. Igrzyska Dzieci i Młodzieży - lekkoatletyka Czwartki lekkoatletyczne, w których uczestniczyło12 uczniów, największe sukcesy to

     Zawody powiatowe

I miejsce w pchnięciu kulą Sebastian Przybysz (kl. IIIg)

II miejsce w biegu na 100 m.  Maciej Krajanowski (kl. IIIg)

II miejsce w biegu na 60 m. abriela Kwitkowska (kl.VII)

Zawody wojewódzkie

12 miejsce –w pchnięciu kulą Sebastin Przybysz

15 miejsce – w biegu na 100m Maciej Krajanowski

 Uczestnicy czwartków z najlepszymi wynikami pojechali na  krajowe eliminacje do Łodzi - Jakub Sabat kl. V

3. Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej

    zawody gminne I miejsce dziewczęta, III miejsce chłopcy

    zawody powiatowe - I miejsce dziewczęta

    zawody rejonowe  I miejsce dziewczęta

    półfinał wojewódzki - IV miejsce dziewczęta

  

4. Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym

    zawody gminne - I miejsce chłopcy i II miejsce dziewczęta

    zawody powiatowe - VI miejsce dziewczęta

 5. Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt

    zawody gminne - I miejsce

    zawody powiatowe I miejsce

    zawody rejonowe I miejsce

    zawody wojewódzkie - III miejsce

Free Joomla templates by L.THEME | Realizacja & hosting: interfolio.pl | poczta |