Witaj na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Zbydniowie

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. Rodziny Horodyńskich w Zbydniowie roku szkolnym 2019/2020

 

 

W TYM ROKU SZKOLNYM MNIEJ KONKURSÓW, MNIEJ ZAWODÓW, MNIEJ SUKCESÓW

ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ KORONAWIRUSA, KTÓRA ZDEZORGANIZAWAŁA

M.IN. ŻYCIE SZKOLNE

 Nazwa konkursu, olimpiady, turnieju

Ranga konkursu

 Zwycięzcy

XXIV edycja powiatowego konkursu plastycznego na ekslibris okolicznościowy
pod hasłem „Stanisław Moniuszko –
ojciec polskiej opery narodowej”

 powiatowy Julia Olejnik - wyróżnienie

 Szkolny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę - "By czytać się chciało -
zrób zakładkę wspaniałą"

 szkolny Emilia Golik - I miejsce

 Szkolny Konkurs Mistrz Tabliczki Mnożenia

 szkolny   Julia Zielińska (kl.III) - I miejsce

Konkurs czytelniczy
"Misie znamy i o nich czytamy"

 szkolny Aleksandra Brzoza (kl. III) - I miejsce

 Szkolny konkurs plastyczny 
"Bliżej od siebie, dalej od nałogów"

 szkolny

Natalia Margiel - I miejsce

Karolina Drozd - II miejsce

Martyna Tęcza - III miejsce

Emil Kasprzycki - wyróżnienie

 Szkolny konkurs literacki
"Życie nie po to jest, by brać"
w ramach Szkolnych Dni Profilaktyki

 szkolny

 Karolina Jakubik - nagroda

Joanna Margiel - nagroda

Szkolny konkurs wiedzy o profilaktyce uzależnień zorganizowany
w ramach Szkolnych Dni Profilaktyki

 szkolny Karolina Jakubik - I miejsce

 Szkolny Konkurs Wiedzy Czytelniczej
"Dla Niepodległej"

 szkolny Julia Piwowar (kl.VIII) - nagroda

Konkurs bożonarodzeniowy "Anioły"   zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury  
w Zaleszanach

gminny

Artur Kopeć - III miejsce

 

Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna

(konkurs czytelniczy, ortograficzny, plastyczny w kl II i III oraz z matematyki i języka polskiego w kl. IV, VI)

 ogólnopolski  
  • konkurs ortograficzny 

I miejsce –Julia Zielińska (kl. III)

finalista – Kinga Zielińska (kl. III)

  • konkurs czytelniczy

III miejsce –Oliwia Pastuszka (kl. III)

finalista – Gabriela  Czochara (kl. III)

finalista – Natalia Margiel (kl. III)

 Ogólnopolska  Stypendiada z matematyki-  Konkurs matematyczny „Plus”  

  ogólnopolski  

Bartłomiej Brudniak kl. VIII– wyróżnienie

Kacper Kołodziejczyk kl. VI wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkursu Języka Angielskiego Galileo 

   ogólnopolski

Weronika Tomala kl. IV – laureatka – 8 miejsce

Olivia Partyka kl. V - laureatka - 10 miejsce


Aleksandra Maj, Karolina Jakubik kl. V - wyróżnienie – miejsca 12 i 13

Natalia Targos kl. VII - wyróżnienie - miejsce 11

 
 

I Gminny Konkurs plastyczny i literacki:

Św. Jan Paweł II- Nasz Papież. Setna Rocznica urodzin

gminny

Emilia Cieśla - I miejsce w konkursie literackim

Patryk Bojarski – II miejsce w konkursie plastycznym

Sylwester Krawczyk – III miejsce w konkursie plastycznym

Emilia Cieśla - wyróżnienie w konkursie plastycznym

 

 Szkolny Konkurs  Matematyczny o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia dla klas III -VIII 

  szkolny  Julia Zielińska - I miejsce

 

Szkolny Konkursu Plastyczny  „Bliżej siebie, dalej od nałogów”

   szkolny

I  miejsce - Natalia Margiel (kl. III)

  III miejsce - Martyna Tęcza (kl. III)

wyróżnienie - Emil Kasprzycki (kl. I)

Szkolny Konkursu ,,Dla Niepodległej” 

 szkolny

laureatka  - Julia Piwowar (kl. VII)

 
     

 

 

SUKCESY SPORTOWE

Nazwa zawodów Ranga zawodów

 

Zwycięzcy

 

 Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt w Turbi

gminne  

I miejsce

Drużyna: Julia Czernecka , Aleksandra Kwitkowska, Katarzyna Galek, Aleksandra Jurczyk, Sara Sarosiek, Gabriela Kwitkowska, Natalia Jędral, Emilia Cieśla, Ewelina Merkiel, Julia Piwowar, Marcelina Sobol, Aleksandra Bednarz, Gabriela Sokólska.

 Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt w Przyszowie

 powiatowe

 III miejsce

Drużyna: Julia Czernecka , Aleksandra Kwitkowska, Katarzyna Galek, Aleksandra Jurczyk, Sara Sarosiek, Gabriela Kwitkowska, Natalia Jędral, Emilia Cieśla, Ewelina Merkiel, Julia Piwowar, Marcelina Sobol, Aleksandra Bednarz, Gabriela Sokólska.

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w piłce ręcznej chłopców w Turbi  

 gminne

  II miejsce

Drużyna: Kamil Baran, Jakub Bojarski, Bartłomiej Brudniak, Filip Turek, Hubert Garanty, Tomasz Domin, Karol Stelmach, Izajasz Golik, Łukasz Czernecki

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt  w Zaleszanach 

  gminne

   II miejsce

Drużyna: Gabriela Kwitkowska,  Gabriela Sokólska,  Julia Piwowar,  Aleksandra Bednarz, Sara Sarosiek, Emilia Cieśla,  Aleksandra Kwitkowska, Katarzyna Galek, Aleksandra Jurczyk, Ewelina Merkiel, Natalia Jędral, Julia Czernecka

 Football  Academy  Winter  Cup w Tarnobrzegu  

2 miejsce i awans do grupy Ligi Mistrzów -  Wojciech Sabat – najlepszy bramkarz tej imprezy

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Przydatne linki

Kuratorium Oświaty
w Rzeszowie
Urząd Gminy
Zaleszany

Free Joomla templates by L.THEME | Realizacja & hosting: interfolio.pl | poczta |